Football a polityka

Już w czwartek, 28 maja o godzinie 18, zapraszamy na debatę pod tytułem „Football a Polityka?”w której wezmą udział wyjątkowi goście;

JAROSŁAW STRÓŻYK
Doświadczony ekspert w zakresie doradztwa wizerunkowego oraz działań kryzysowych. Doradza Zarządom Ekstraklasy S.A. oraz KKS Lech Poznań. W latach 2007-2013 pracował w najważniejszych polskich mediach (m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”) oraz współpracował z tygodnikami takimi jak: Wprost, Uważam Rze, Do Rzeczy. Autor licznych artykułów o tematyce społecznej, politycznej, gospodarczej i prawnej. Podczas pracy w telewizji Polsat odpowiadał m.in. za zbudowanie i zarządzanie portalem PolsatSport.pl.

SEBASTIAN STASZEWSKI
Dziennikarz Polsatu Sport. Autor książki „Tajemnice Kadry”. Jako reporter pracował na mistrzostwach świata i Europy. Przez 15 lat zawodowej kariery publikował swoje teksty w Polsce The Times, Super Expressie, Przeglądzie Sportowym, Sport.pl, Futbol News, Gazecie Polskiej Codziennie, NaTemat.pl, Wprost czy Logo. Twórca kanału „Staszewski Po Gwizdku” na YouTube.

PIOTR SZEFER
Spiker reprezentacji Polski w piłce nożnej od 2013 roku, w latach 2016-2018 Wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Delegat Meczowy PZPN szczebla centralnego. Brał udział w organizacji największych imprez sportowych w Polsce (UEFA Euro U-21 Poland 2017 oraz FIFA U-20 World Cup Poland 2019) i Europie (UEFA Euro France 2016). Na co dzień trener wystąpień publicznych i autoprezentacji.

Moderatorem Pytań podczas debaty będzie Piotr Natkaniec – redaktor naczelny portalu wKielcach.info

Transmisja na facebooku RODM Kielce oraz portalu wKielcach.

Admin

Leave a reply

Zapisz się do Newslettera