Spotkanie z Piotrem Maciążkiem, autorem książki „Stawka większa niż gaz. Ukryta walka o niepodległość Polski”

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Maciążkiem – ekspertem ds. bezpieczeństwa energetycznego i autorem książki „Stawka większa niż gaz. Ukryta walka o niepodległość Polski”.
Spotkanie organizowane jest wspólnie z Instytutem Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Studenckim Kołem Naukowym „Kontra”.
W książce przystępnym językiem opisuje dzisiejszą, niełatwą sytuację Polski, wielowarstwowe uzależnienia i niesuwerenność w wielu sektorach gospodarki, słabość państwa w newralgicznych punktach naszego bezpieczeństwa.
Opisuje także kulisy słynnej prowokacji dziennikarskiej, w której brał udział, stworzenia nieistniejącego eksperta ds. bezpieczeństwa energetycznego. Stworzone konta w mediach społecznościowych pozwoliły funkcjonującemu jedynie wirtualnie “Niewiechowiczowi” zaistnieć w mediach, dostać propozycję pracy eksperckiej dla opozycji, nawiązać kontakt i wymieniać się informacjami z ludźmi z najbliższego otoczenia odpowiedzialnego za energetykę ministra Naimskiego.
O energetycznych uzależnieniach, o politykach, którzy nie potrafią sobie z nimi poradzić, o niesuwerenności Polski pisze Maciążek w książce, która nieprzypadkowo ukazuje się w stulecie polskiej niepodległości.
Spotkanie odbędzie się 07.12.2018 o godzinie 14:00 w Sali nr 5 Instytutu Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa UJK, ul. Świętokrzyska 21B
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Komentowanie jest wyłączone.