Jaka Przyszłość Białorusi

Zapraszamy Państwa już w najbliższą środę 25.11.2020 o godz. 17:00 na debatę ekspercką ,,Jaka Przyszłość Białorusi” w ramach #RODMonline Na debacie zostanie poruszonych wiele wątków dotyczących aktualnej sytuacji politycznej u naszego wschodniego sąsiada oraz skutków wydarzeń odnoszących się do naszego regionu. Do udziału w debacie zostali zaproszeni wyjątkowi goście:

🔹

dr Witold Sokała – zastępca dyrektora Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Polityk Publicznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, przewodniczący Rady i ekspert Fundacji Po.Int, stały współpracownik think-zine’u „Nowa Konfederacja”. Doktor nauk o polityce, specjalista w zakresie studiów strategicznych i bezpieczeństwa międzynarodowego.

🔹

prof. Kazimierz Kik – Instytut Stosunków Międzynarodowych i Polityk Publicznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

🔹

Krzysztof Kalita- Prezes Stowarzyszenia Integracja Europa-Wschód

🔸

Moderatorem podczas dyskusji będzie Kamil Kołbuc- Koordynator Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach

💻

Transmisja live w mediach społecznościowych Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach Działalność Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach finansowana jest z środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.Organizacją prowadzącą RODM w Kielcach jest Fundacja Imienia Stefana ArtwińskiegoZapraszamy !!!

Admin

Leave a reply