Kielecki Park Technologiczny partnerem Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji PAMI 2017

Kielecki Park Technologiczny został partnerem Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji PAMI 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 listopada.
Organizatorami PAMI 2017 są: Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności, Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators. Czwarta już edycja wydarzenia PAMI odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym. Hasłem przewodnim jest: A Guide to Success.
Konferencja Polsko-Amerykański Most Innowacji skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch dniach inspirujących prelekcji, praktycznych warsztatów oraz sesji mentoringowych. Będą mogli zdobyć wiedzę pomocną przy rozwoju własnej działalności i prowadzonych projektów. To także doskonała okazja by spotkać się, porozmawiać i uzyskać poradę od specjalistów z Polski i Stanów Zjednoczonych podczas sesji mentoringowych oraz w trakcie przerw networkingowych oraz by nawiązać kontakty biznesowe i poznać wartościowe osoby do współpracy. Uczestnicy poznają amerykańskie trendy biznesowe, dzięki czemu będą mogli zainspirować się do dalszego działania.
Na uczestników czeka duża dawka wiedzy i umiejętności przekazana w atrakcyjnej formie i twórczej atmosferze. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Philip Zimbardo, który przedstawi mechanizmy psychologiczne w biznesie, Andrzej Blikle, który opowie o budowaniu i rozwijaniu zespołów, John Spence, który zaprezentuje na czym polega rozwój kompetencji przywódczych. O sukcesie pomimo porażek opowie Dawid Whitney, a o budowaniu marki osobistej Marek Parzydło.
Wydarzenie jest kierowane do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim młodych przedsiębiorców i tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności, przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentów i absolwentów – każdego, kto w życiu osobistym i działalności publicznej chce działać kreatywnie i realizować innowacyjne projekty, a także poszukuje zmiany i wzbogacenia dotychczasowego życia zawodowego. Celem PAMI jest nie tylko promowanie przedsiębiorczości, ale także stworzenie platformy wymiany doświadczeń i budowanie relacji między uczestnikami a ekspertami z Polski i USA.
PAMI 2017 skierowane do młodych przedsiębiorców, start-upów, oraz wszystkich, którzy chcą realizować innowacyjne projekty lub planują założenie własnej działalności.
Więcej informacji można znaleźć na http://pamiconference.com/. Rejestracja trwa do 10 listopada na https://pami2017.evenea.pl/.
Najnowsze informacje są również publikowane na bieżąco na Facebooku: https://www.facebook.com/pamiconference/.

Komentowanie jest wyłączone.